Статив За телефонски Статив, Статив Висок 67 инчи За Камера, Мобилен Телефон и ipad, Лесен DSLR Статив Со Далечински Управувач За Снимање Видео За Патување, Компатибилен

Статив За телефонски Статив, Статив Висок 67 инчи За Камера, Мобилен Телефон и ipad, Лесен DSLR Статив Со Далечински Управувач За Снимање

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

●Цврст Статив На Камерата ● Надграден статив за телефонски таблет со камера комбинира висококвалитетни материјали Од Алуминиумска Легура и голема QR плоча, нуди супер стабилност и посилен капацитет на оптоварување Максималното оптоварување е 9,26 фунти. Уникатен дизајн на нелизгачки стапала, така што држачот за статив на камерата може да работи во различни сценарија. За да се обезбеди поголема преносливост, стативот на телефонот тежи само 750 гр и има дизајн на главата што може да се одвои и овозможува складирање на статив до 15,7 инчи. Торба за носење за лесно складирање или ставање во ранец за патување, пешачење или кампување. Прилагодлива Висина, високиот статив за мобилен телефон може брзо да оди од 16,9 инчи на 67,7 инчи. ●Мултифункционален Комплет За Стативи За Фотоапарати статив доаѓа со универзална плоча за брзо ослободување со 1/4 завртки за максимална компатибилност, погодна за широк спектар на опрема, вклучувајќи КАМЕРИ DSLR, дигитални фотоапарати, компактни видео камери, проектори итн. Дополнителната плоча за брзо ослободување може да помогне брзо да се замени опремата. ● Флексибилно Глава На Стативот ● Благодарение на долгата рачка и 3-насочната глава на тавата, независната брава на тавата и бравата за навалување, што ви овозможува удобно и Непречено да ракувате со различни агли на фотографија, како што се панорамски 360°, низок агол, висок агол, режим на портрет итн. Погоден за фотографија, снимање видео, Селфи,пренос во Живо, Групни Фотографии, Блогови, Видеа на Јутјуб, Facetime и многу повеќе. ①Разноврсна Галантерија, Обезбедете 2 во 1 телефон и таблет монтирање што одговара за повеќето паметни телефони и ipad на пазарот. Компатибилен со i Phone14/13/13pro/12/12 Pro Max/11/11 Pro/X / 8/8 плус, Samsung Galaxy S21/S20/S10, i Pad Pro 9.5"/ 11", i Pad Mini 1/2/3. Безжичниот Далечински Управувач ви овозможува да фотографирате или видеа со опсег од 33 стапки/10м.статив На Камерата. ●Цврст Статив На Камерата ● Надграден статив за телефонски таблет со камера комбинира висококвалитетни материјали Од Алуминиумска Легура и голема QR плоча, нуди супер стабилност и посилен капацитет на оптоварување. Максималното оптоварување е 9,26 фунти. Уникатен дизајн на нелизгачки стапала, така што држачот за статив на камерата може да работи во различни сценарија. За да се обезбеди поголема преносливост, стативот на телефонот тежи само 750 гр и има дизајн на главата што може да се одвои и овозможува складирање на статив до 15,7 инчи. Торба за носење за лесно складирање или ставање во ранец за патување, пешачење или кампување. Прилагодлива Висина, високиот статив за мобилен телефон може брзо да оди од 16,9 инчи на 67,7 инчи. ●Мултифункционален Комплет За Стативи За Фотоапарати статив доаѓа со универзална плоча за брзо ослободување со 1/4 завртки за максимална компатибилност, погодна за широк спектар на опрема, вклучувајќи КАМЕРИ DSLR, дигитални фотоапарати, компактни видео камери, проектори итн.

Основните својства

Додатоци на производот