Магнетски безжичен полнач за автомобили и адаптер за полнач за автомобили

Магнетски безжичен полнач за автомобили и адаптер за полнач за автомобили

Това е достапна
DEN 249.60
Количина на стоки:

Брзо полнење : Во согласност со протоколот QC30, полнење за i Phone 13/12, од 0% до 80% за време на 35 минути, 4 пати побрзо полнење од вообичаеното, побрзо и поудобно. Интелигентно препознавање со USB-C кабел за молња, погоден за i Phone 13, 12 Mini/Pro Max, i Phone 11/X/XR/Pro Max, Mac Book/Air/i Pad Mini/Air/Pro. 【Квалитет без грижа】 Можете да добиете 1 QI магнетски безжичен полнач за автомобили, 1 клип за вентилатор за воздух, 1 кабел за полнење со USB, 1 прирачник за корисникот, 1 QC 3.0 CALGER CARGER и 18 месеци гаранција и техничка поддршка за живот. Ако има проблем со производот, слободно контактирајте не. Брзо полнење : Во согласност со протоколот QC3.0, полнење за i Phone 13/12, од 0% до 80% за време на 35 минути, 4 пати побрзо полнење од вообичаеното, побрзо и поудобно. Интелигентно препознавање со USB-C кабел за молња, погоден за i Phone 13, 12 Mini/Pro Max, i Phone 11/X/XR/Pro Max, Mac Book/Air/i Pad Mini/Air/Pro. 【Квалитет без грижа】 Можете да добиете 1 QI магнетски безжичен полнач за автомобили, 1 клип за вентилатор за воздух, 1 кабел за полнење со USB, 1 прирачник за корисникот, 1 QC 3.0 CALGER CARGER и 18 месеци гаранција и техничка поддршка за живот. Ако има проблем со производот, слободно контактирајте не. Совршен комбиниран производ за возачи и бизнисмен магнетски безжичен 15 W Брзо полнење полнач за полнење на автомобили прилагодено за i Phone 12/13 Серија Корисници на серии, полнач за полнач за полначи за полнење, вклопување компатибилен со i Phone 11/X/XR/Pro Max , 13/12 Mini/12 Mini/12 Mini/12 Mini/12 Mini/12 Mini/12 Mini/ Pro Max, за i Pad Mini/Air/Pro , Mac Book/Air , Air Pods , iwatch Овој производ има период на гаранција од 18 месеци, а квалитетот е без загриженост.

Основните својства

Додатоци на производот