Стенс Искра Случај Компатибилен Со Google pixel 3a-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Starfish Школка Сидро Цвеќе Дизајн Покритие со Заштитник На Екранот &засилувач; Кабел Заштит?

Стенс Искра Случај Компатибилен Со Google pixel 3a-Стилски-3d Рачно Изработени Bling Starfish Школка Сидро Цвеќе Дизајн Покритие со Заштитник

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен Компатибилен со Вашиот Google Pixel 3a. овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Google pixel 3a Случај-СТИЛСКИ - 3d Рачно Изработени [Sparkle Серија] Кристално дијамант Блинг Дизајн покритие случај Компатибилен со за Google pixel 3a Со Заштитник На Екранот И Кабел Заштитник-Розова МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА : ние користиме мешавина од 100% автентични кристали и Висок квалитет *БЛИНГ* кристали и Специјални направени додатоци / декори.

Основните својства

Додатоци на производот