OREI 4K HDMI Switcher 4 x 1, Extractor Audio Extractor Switch Audio поддржува до 4K 2K 30Hz 1080p IR далечински управувач

OREI 4K HDMI Switcher 4 x 1, Extractor Audio Extractor Switch Audio поддржува до 4K 2K 30Hz 1080p IR далечински управувач

Това е достапна
DEN 319.84
Количина на стоки:

4 K x 2 K HDMI 4 Влез во 1 излезен менувач - поддржува најголема видео резолуција до 4 K x 2 K на 30 Hz), EID бајпас, целосна жалба 3 D и HDCP2 Поддржува PCM, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio до 2,1, 7. Дигитален и аналоген аудио излез. Влез : 4 порти HDMI, 1 IR прима порта. Излез : 1 HDMI порта и 1 3,5 mm дигитално-аналоген аудио надвор (адаптер L/R се продава одделно). Поддржува канал за враќање на аудио (ARC) преку Optical Audio Out. Вклучува - 4x1 менувач, адаптер за напојување, кабел од 38k Hz IR RX, IR далечински управувач, прирачник за работа, 1 -годишна гаранција. Full HD 1080p, 4 K @ 30 Hz. Компатибилен со HDMI 1. Го проширува сигналот HDMI до 165 стапки. HDMI Extender преку Етернет. Едноставна инсталација на приклучоци и репродукција. Ultrahd 4 K @ 60 Hz 18g. Излез SPDIF + 3,5 mm. Дигитален до аналоген аудио конвертор. Оптички SPDIF/коаксијален до RCA. Поддршка од 3,5 мм Jackек. UHD-301 менувач, адаптер. UHD-301 менувач, адаптер. 4 K x 2 K HDMI 4 Влез во 1 излезен менувач - поддржува најголема видео резолуција до 4 K x 2 K на 30 Hz), EID бајпас, целосна жалба 3 D и HDCP2. Поддржува PCM, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio до 2,1, 7. Дигитален и аналоген аудио излез.

Основните својства

Додатоци на производот