2 Парчиња Пренослива Книга Со Лозинки Мала, Чувар На Организатор На Лозинки Мала Книга Со Лозинки Со Лепливи Маркери На Страници, Спирална Врзана Тетратка За Информ

2 Парчиња Пренослива Книга Со Лозинки Мала, Чувар На Организатор На Лозинки Мала Книга Со Лозинки Со Лепливи Маркери На Страници,

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Корицата на оваа книга за чувари на лозинки без очигледен наслов За дополнителна безбедност има простор за пишување совети наместо самата лозинка. Можете да ја напишете вашата лозинка навестување како "омилени цвеќиња+име на баба" наместо самата лозинка. Постојат неколку совети за лозинка на страницата, можете да ја користите како референца за поставување лозинка. И запомнете, редовно менувајте ја лозинката. Во оваа age на информации, од забавни веб-страници до ултра-безбедни банкарски веб-страници, од вас се бара да креирате сметка и лозинка, но човечката меморија не може да складира толку многу различни лозинки. Користете ја книгата СО лозинки TCIOD, повеќе не мора постојано да ја менувате затоа што ја заборавате лозинката и лесно ги организирате лозинките на секоја веб-страница.

Основните својства

Додатоци на производот