Иновативни Концепти Кордура Нуркање Тежина Појас 7

Иновативни Концепти Кордура Нуркање Тежина Појас 7

Това е достапна
DEN 390.40
Количина на стоки:

Појасот за тежина кордура е изградениот појас за крајна тежина, со својот уникатен дизајн на торбичка Носете и тврди и меки тежини со овој појас за тежина што вклучува д-прстен и клип за додавање додатоци. Торбичките со појас за тежина се прицврстени со екстремно тежок патент. Вклучува уникатна лента од неопренови "штитник за лизгање" зашиена на задниот дел од ременот за да помогне да се задржи појасот за тежина на место. Големини : 4 џеб (23"-31") 5 џеб (29"-38") 6 џеб (34"-43") 7 џеб (39"-48").

Основните својства

Додатоци на производот