Lanscare 72L Корпи За Перење Квалитетни Попречувања За Перење Алишта Со Голем Капацитет Склоплива Валкана Облека Попречува Со Рачки На Капакот Отстранлива Торба Тенка ?

Lanscare 72L Корпи За Перење Квалитетни Попречувања За Перење Алишта Со Голем Капацитет Склоплива Валкана Облека Попречува Со Рачки На Капакот

Това е достапна
DEN 312.00
Количина на стоки:

Ева композитни ткаенини & 3 слој Лен ●72 L ГОЛЕМА ПРЕЧКА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА ● 72l облека со голем капацитет попречува со капак и рачки совршен избор за студентски домови и семеен живот за држење облека, перници, играчки за бебиња итн. |Големина : 16 "Л 12" В 24 " Х. ● МАТЕРИЈАЛ : СТУДИЈА И ИЗДРЖЛИВ€Дрвен Внатрешен слој Ева Композитна Ткаенина, Надворешен Слој Симулиран ленен материјал, ПЛУС со голема отстранлива торба за лагер за организација за складирање облека. ®КОШНИЦА СО РАЧКА со ЈАЖЕ со јаже, издржлива рачка со јаже го олесни носењето нагоре и надолу по скалите. Исто така, кошница изградена со 4 загради за држење и стоење многу добро во вашата бања, плакар и студентски дом. ●ПОПРЕЧЕТЕ СО МАГИЧЕН КАПАК●магичниот капак отпорен на прашина може да помогне во спречување на мириси и прашина, совршени како детски играчки, книги, организатор за складирање облека. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОРГАНИЗАТОР на ДОМОТ е Погоден За употреба во студентски дом, апартмани, спална соба, изнесете ги надвор за патување, пикник, кампување и други тесни простори. Исто така мултифункционален за чување крпи, ќебиња, облека, перници, играчки за бебиња, книги итн.

Основните својства

Додатоци на производот