Нутаг Трамп 2024 година Зачувај Америка Бејзбол капаче што може да се пее прилагодливо капаче од капакот на мажите мажи татко капа

Нутаг Трамп 2024 година Зачувај Америка Бејзбол капаче што може да се пее прилагодливо капаче од капакот на мажите мажи татко капа

Това е достапна
DEN 1145.60
Количина на стоки:

100% памук 100% памук, печатење предна површина, овој унисекс сендвич капа за отворање на воздухот, додадете опсег за апсорпција на пот внатре, добро вклопување на обемот на главата, апсорпција на пот и влага, цврста и исправена, не земајте го лицето, ладно и стилски. Трамп 2024 Зачувај Америка Унисекс сендвич капа за капакот на воздухот, додадете опсег за апсорпција на пот внатре, добро вклопување на обемот на главата, апсорпција на пот и влага, цврста и исправена, не го подигнувајте лицето, ладно и стилски. Бејзбол капа погодна за мажи/жени/момчиња/девојчиња/студенти/млади/тинејџери. Совршен партнер за активен животен стил, одличен избор за секојдневна употреба и активности на отворено, совршен како подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и соработници. Совршено е за плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, одење на вашето куче, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, лов, лебдечки, бегство од викенд, меден месец, забави за диплома , Забавни паркови, патувања или какви било спортови и активности на отворено. Назад прилагодлив дизајн на метална тока, бесплатно прилагодување на големината на обемот на капачето, на располагање четири сезони, лесни, лесни за промена и лесен за носење, класично закривено капаче за бејзбол. Трамп 2024 Зачувај Америка Бејзбол капа Подебела ткаенина, поцврсто чувство, армирано капаче на капачето, облога од Оксфорд, природна удобност и дишење, светлина и суво, додадена лента за пот, може да ја апсорбира потта и да ја здобие влагата, добро вклопена во обемот на главата, опремена со прилагодување на метал Бакајте на задниот дел, слободно прилагодлива големина на обемот на капачето, силна практичност, може да се користи во сите сезони, дизајн на дупки за вентилација, а не затнат, лесен и не е лесен за деформирање и лесен за носење, класична капа за бејзбол за кривини, тешки и јасни, а не Пребирливо лице, ладно и стилско светло и лесно за носење, класично закривено капаче за бејзбол капа, само пар очила за сонце и маица може да комплетира стилски изглед со оваа шик капа, ова е одличен избор за роденден/Божиќни подароци за мајка , Тато, син, ќерка или пријатели.

Основните својства

Додатоци на производот