King Ma EN-EL15 Dummy батерија декодирана EN-EL15 Замена на батеријата со кабел за адаптер за напојување Type-C за Nikon Z5 Z6 Z7 D750 D810 D800 D7500 D7200 D7100 D850 D7000 камери

King Ma EN-EL15 Dummy батерија декодирана EN-EL15 Замена на батеријата со кабел за адаптер за напојување Type-C за Nikon Z5 Z6

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

【Компатибилност】 Комплет за батерии за батерии Type-C за Nikon Z5 Z6 Z7 D750 D810 D800 D7500 D7200 D7100 D750 D7000 камери (Совет : Само дел од применливите модели на камера се наведени, ве молиме потврдете дали вашата камера е компатибилна со батериите на EN-EL15 пред купување) 【EN-EL15 Dummy Battery】 Практична замена на батеријата за напојување за фотоапаратите на Nikon, со оваа батерија од типот-C, вашата камера може да добие непрекинато напојување лесно, идеално за долго време снимање на видео или стриминг во живо, итн. (Ако напојувањето не може да се користи по неколку минути употреба, проверете дали камерата е поставена на режимот за заштеда на напојување). 【Едноставно и погодно за употреба】 Kingma EN-EL15 Dummy Battery ја заменува батеријата Nikon EN-EL15, неговиот приклучок Type-C може да се поврзе со електрична енергија, адаптер за напојување со автомобили, излез на работната површина : 8. 【Побезбедна заштита】 Со прекумерна заштита на напон, над заштита на топлина, заштита од преоптоварување и краток спој, со цел да ја направите вашата камера да работи подобро, ве молиме користете висококвалитетна мобилна моќност, таа е посоодветна за моменталната побарувачка на енергија на блендата на фотоапаратот . 【24 часа Пријателска услуга за клиенти】 Ве молиме, не заборавајте да ја затворите вратата на батеријата, во спротивно можеби нема да може да ја започне камерата. Ако имате какви било проблеми со нашиот производ, детално прочитајте ги упатствата или оставете ни порака, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. 【Компатибилност】 Комплет за батерии за батерии Type-C за Nikon Z5 Z6 Z7 D750 D810 D800 D7500 D7200 D7100 D750 D7000 камери (Совет : Само дел од применливите модели на камера се наведени, ве молиме потврдете дали вашата камера е компатибилна со батериите на EN-EL15 пред купување). 【EN-EL15 Dummy Battery】 Практична замена на батеријата за напојување за фотоапаратите на Nikon, со оваа батерија од типот-C, вашата камера може да добие непрекинато напојување лесно, идеално за долго време снимање на видео или стриминг во живо, итн. (Ако напојувањето не може да се користи по неколку минути употреба, проверете дали камерата е поставена на режимот за заштеда на напојување). 【Едноставно и погодно за употреба】 Kingma EN-EL15 Dummy Battery ја заменува батеријата Nikon EN-EL15, неговиот приклучок Type-C може да се поврзе со електрична енергија, адаптер за напојување со автомобили, излез на работната површина : 8. 【Побезбедна заштита】 Со прекумерна заштита на напон, над заштита на топлина, заштита од преоптоварување и краток спој, со цел да ја направите вашата камера да работи подобро, ве молиме користете висококвалитетна мобилна моќност, таа е посоодветна за моменталната побарувачка на енергија на блендата на фотоапаратот .

Основните својства

Додатоци на производот