Основи на амазон Голем 26 Литарски Изолиран Преклопен Ладилник за Торби со Алуминиумски Рачки, Темно Сина

Основи на амазон Голем 26 Литарски Изолиран Преклопен Ладилник за Торби со Алуминиумски Рачки, Темно Сина

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Целосно изолиран со топлинска запечатена облога отпорна на истекување 3,5 мм-дебела јп пена подлога и стп изолација за исклучителна регулација на температурата. Цврста рамка од легура на алуминиум што се преклопува рамно за складирање; капацитет на тежина до 20 кг. Отпорен на истекување и лесен за чистење, дури и по случајно истурање. Идеален за излети, концерти на отворено, спортски настани и шопинг патувања. Боја : Темно сина. Целосно изолиран со топлинска запечатена облога отпорна на истекување. 3,5 мм-дебела јп пена подлога и стп изолација за исклучителна регулација на температурата. Цврста рамка од легура на алуминиум што се преклопува рамно за складирање; капацитет на тежина до 20 кг. Отпорен на истекување и лесен за чистење, дури и по случајно истурање. Идеален за излети, концерти на отворено, спортски настани и шопинг патувања. Боја : Темно сина. Опис На производот Основи Голем 26 Литарски Изолиран Преклопен Ладилник За Торби со Алуминиумски Рачки, Темно Сина Боја од Основите на Производителот.

Основните својства

Додатоци на производот