Јонглиу Жакард Правоаголник Чаршав Луксузна Геометриска Крпа За Маса Водоотпорна Отпорна На Брчки Што Може Да Се Пере Тешка Внатрешна Надворешна Покривка За Маса

Јонглиу Жакард Правоаголник Чаршав Луксузна Геометриска Крпа За Маса Водоотпорна Отпорна На Брчки Што Може Да Се Пере Тешка Внатрешна Надворешна

Това е достапна
DEN 463.84
Количина на стоки:

Живописна боја и елегантен дизајн ја красат масата во луксузен изглед Ткаенината со голема тежина убаво паѓа по должината на работ на масата. Силната конструкција на ткаенина ќе ја заштити вашата маса од гребнатини. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : овој издржлив чаршав е изработен од супериорна полиестерска и памучна мешана жакард ткаенина, со голема тежина, која нема да се лизне наоколу и нема лесно да се расипе по долготрајна употреба, убаво ќе се спушти по работ на масата, правилно ќе ја заштити масата. ФИНА ТЕКСТУРА И ЛУКСУЗЕН ИЗГЛЕД : ткаенината е тесно исплетена со фини нишки, секој детал од класичниот дизајн е прекрасно претставен, може да ја облече секоја стара маса и да обезбеди луксузен изглед. одговара на сите видови стилови на декорација. АНТИ-ИЗБЛЕДУВАЊЕ И АНТИ-СМАЛУВАЊЕ : оваа ткаенина е обоена со одлична технологија, затоа бојата не е лесно да се избледи и не се намалува исто така, се пере во машина и лесно се грижи. ВОДООТПОРНА И БЕЗ БРЧКИ : оваа крпа за маса е отпорна на масло, водоотпорна, отпорност на дамки и без брчки. Чајот, кафето, водата ќе станат монистра, кога ќе се истурат на оваа крпа за маса, така што лесно ќе се избрише со салфетка или крпа, влажната крпа може да ги избрише дамките и на оваа крпа за маса. Тоа е без брчки, бидејќи неговата тежина е многу тешка.

Основните својства

Додатоци на производот