Држач ЗА Монтирање На Тв Ѕид, Држач За ТВ Фиксиран за ТВ Екран од 22 до 75 Инчи,Мултифункционален Држач ЗА ЧЕЛИЧНА ПЛОЧА За Домашна И Комерцијална Употреба

Држач ЗА Монтирање На Тв Ѕид, Држач За ТВ Фиксиран за ТВ Екран од 22 до 75 Инчи,Мултифункционален Држач ЗА ЧЕЛИЧНА ПЛОЧА За Домашна

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

Универзален За Употреба : Голема носивост, носивост + 50кг/110,2 фунти, висока разноврсност За домашна и комерцијална употреба. Широка Примена : Погодна за дневна соба, спална соба, трпезарија, десертна соба, конференциска сала, изложбена сала, просторија за активности, супермаркет и така натаму. Стабилен и Соодветен : Висококвалитетен SPCC1.2 челичната плоча обезбедува стабилност и безбедност. Погоден за 22 75 ИНЧЕН ТЕЛЕВИЗОР. Професионално Производство : Држач За Монтирање На Ѕид ЗА ТВ со напреден робот за автоматско заварување, изработен е од висококвалитетен челик за сигурна цврстина. Едноставна Инсталација : Инсталација според околината за инсталација, обрнете внимание на ѕидниот лежиште, прецизна дупка НА ТВ рамката, стабилни перформанси. Универзален За Употреба : Голема носивост, носивост + 50кг/110,2 фунти, висока разноврсност. За домашна и комерцијална употреба. Широка Примена : Погодна за дневна соба, спална соба, трпезарија, десертна соба, конференциска сала, изложбена сала, просторија за активности, супермаркет и така натаму. Стабилен и Соодветен : Висококвалитетен SPCC1.2 челичната плоча обезбедува стабилност и безбедност. Погоден за 22 75 ИНЧЕН ТЕЛЕВИЗОР. Професионално Производство : Држач За Монтирање На Ѕид ЗА ТВ со напреден робот за автоматско заварување, изработен е од висококвалитетен челик за сигурна цврстина. Едноставна Инсталација : Инсталација според околината за инсталација, обрнете внимание на ѕидниот лежиште, прецизна дупка НА ТВ рамката, стабилни перформанси.

Основните својства

Item Type:
TV Wall Bracket
Material:
SPCC1.2 Steel Plate
Model:
CT9004
Bearing:
≤50kg/110.2lb
Suitable for:
22-75 inch TV Sets
Function:
Untunable
Mounting Hole Spacing (Horizontal x Vertical):
(100-600) x(100-400)mm/(3.9-23.6)x(3.9-15.7)in
Distance From the Wall:
30mm/1.2in
Adjustable Angle:
None
Package List:
11 x TV Wall Bracket:
6 x Screw :
6 x Screw Expansion Tube :
30 x Screw :
4 x Gasket :
4 x Tall Pillar:
1 x Level :
1 x Description :
Note:
Manual measurement, please allow some error. :

Додатоци на производот