Апстрактни Сини Бели Цветни Јога Мат Торби Со Целосна Поштенска Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање Со Прилагодлив Ремен

Апстрактни Сини Бели Цветни Јога Мат Торби Со Целосна Поштенска Јога Торба За Носење За Жени Мажи, Носач За Јога За Вежбање Со Прилагодлив

Това е достапна
DEN 1032.00
Количина на стоки:

Големина : голем-34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6. доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. Достапни се две големини, одговара на повеќето душеци. Материјал : Изработен од 100% висококвалитетни Оксфордски Ткаенини, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога мат ќе ве придружува за многу тренинзи во блиска иднина. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Ременот за рамо е прилагодлив за да одговара на вашата висина и претпочитаната положба за носење, хуманизирана и удобна. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Прилики : Шарени, млади и енергични, користени во различни прилики, оваа јога чанта е совршена за подлога, костум за час, на отворено, пасишта, крајбрежје, парк и сл. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто да купувате на друго место за Вашата Торба За Јога Мат, веќе сте го нашле најдоброто.

Основните својства

Додатоци на производот