Домашна кошула на Пума Италија 2022/23-л

Домашна кошула на Пума Италија 2022/23-л

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

100% полиестер Повлечете го затворањето. Тонална сина шема со златен акценти на националниот тим Crestpuma Brandingitalian Flage Detailingments на XXLMade во Виетнам100% полиестерски произведен од комплетот за пумачинг, продаден одделно за контрола на влага во врска со влага, Puma Top Genuine Italy Home Jerseynew за 2022/23 година.

Основните својства

Додатоци на производот