Дипломирање Инспиративен цитат Дрво плакета, биди храбар знак од дрво, плакета со дрвен штанд, подарок за мотивациони знаци за дрво, подарок за дипломирање, подарок

Дипломирање Инспиративен цитат Дрво плакета, биди храбар знак од дрво, плакета со дрвен штанд, подарок за мотивациони знаци за дрво, подарок

Това е достапна
DEN 239.84
Количина на стоки:

Производот вклучува : дрвен знак (4 x 4,3 инчи) ОПП пластична кутија за пакување; Големина е да се вклопи во вашата дланка, лесен за носење Материјал : таблата за прикажување е изработена од висококвалитетен MDF и основата е изработена од висококвалитетен бор; Со емотивен текст и прекрасна графика, декорацијата е без вкус, не е лесна за бледнее и пукнатина, не е лесно да се оштети. Добро изработено : Подготвени за употреба веднаш од кутијата, нашите декоративни знаци на плакета се добро изработени, издржливи, безбедни за употреба, совршени за надавање и внатрешна употреба. Одлично е да додадете во која било просторија во вашиот дом. Симпатична подарок : без разлика дали барате да ги подарите овие плакети за вашиот дом, или како подарок за пријател, член на семејство или соработник, проверете дали изгледаат одлично во секој забавен декор на просторијата! Доволно за да го привлечете вниманието на семејството и пријателите и ќе ви донесе топло охрабрување и убов. Одличен подарок : печатење со висока дефиниција, значаен текст и убава графика, оваа плакета ќе донесе добро расположение и спомени на примателот. Одличен подарок за дома, канцелариски декор, исто така погоден за подарок за дипломирање во средно училиште, подарок за дипломиран колеџ, подарок за дипломирање, мотивациски подарок.

Основните својства

Додатоци на производот