Преносен мегафонски мегафонски мегафон 20 Ват мегафонски звучник со вграден режими на сирена/аларм и снимање 240-ти

Преносен мегафонски мегафонски мегафон 20 Ват мегафонски звучник со вграден режими на сирена/аларм и снимање 240-ти

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

【Енергија и опсег】 : Бидете слушнати до 800 метри Поддршка 4 батерии „Ц“ (не се вклучени). Снимање од 240 -ти】 : Вкупно снимање во 240 -тите за да го покажете вашиот став. 【Отворач на шишиња】 : Креативно дизајнот на отворот за шишиња го прави загревањето повеќе уживање. 【USB Reader】 : Со вграден USB Flash Slot за пуштање музика и звук преку i Pod, i Phone и Android. 【Одлично за активности】 : рачка за преклопување, преносен каиш за носење, лесен дизајн, што прави добар избор за загревање на фудбалот, бејзбол, хокеј, кампување, пловење или какви било други спортски активности. 【Енергија и опсег】 : Бидете слушнати до 800 метри. Поддршка 4 батерии „Ц“ (не се вклучени). Снимање од 240 -ти】 : Вкупно снимање во 240 -тите за да го покажете вашиот став. 【Отворач на шишиња】 : Креативно дизајнот на отворот за шишиња го прави загревањето повеќе уживање. 【USB Reader】 : Со вграден USB Flash Slot за пуштање музика и звук преку i Pod, i Phone и Android. 【Одлично за активности】 : рачка за преклопување, преносен каиш за носење, лесен дизајн, што прави добар избор за загревање на фудбалот, бејзбол, хокеј, кампување, пловење или какви било други спортски активности. Преносен мегафонски булхорн 20 вати мегафонски звучник со вградени режими на сирена/аларм и снимање од 240-ти.

Основните својства

Додатоци на производот