Ден на мртвиот шеќер череп цигара од цигара од пепелници за пушење држач за пепел за домашна табела за хотелска маса врвна декорација

Ден на мртвиот шеќер череп цигара од цигара од пепелници за пушење држач за пепел за домашна табела за хотелска маса врвна декорација

Това е достапна
DEN 1344.00
Количина на стоки:

Стакло Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Прекрасна стилска и елегантна стаклена пепелник е совршена за дома, дневна соба, спална соба, просторија за состаноци, канцеларија, дом, хотел, ресторан, кафе и автомобил, направете го како стилски подарок за пријатели, родители, семејство, најблиски на фестивали. Поради различни методи на мерење, грешките во рамките на 1 сантиметар се нормални. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на набавка на нашата стаклена пепелник, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта, ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе го решиме за вас. Направено од стаклен материјал, овој пепелник е кристално чист, стилски и убав и издржлив. 3 -те степени цигари на работ можат да ја поправат цигарата, да спречат тркалање, лесно да се постават, ситно полирани, работ е мазен и не ја повредува раката, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, ве молиме измерете ја големината внимателно пред да поставите нарачка, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга.

Основните својства

Додатоци на производот