Велигден Креативна Дневна Соба Дрвена Листа Зајак Празник Декоративно Дрво Виси Крава Жардиниера Дома Дрвени Букви Со Венец

Велигден Креативна Дневна Соба Дрвена Листа Зајак Празник Декоративно Дрво Виси Крава Жардиниера Дома Дрвени Букви Со Венец

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Доколку Не Сте Задоволни Со Нашите Производи Или Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Ќе Дојдеме До Задоволително Решение за Вашиот Проблем. Апликација : Се Применува На Влезната Врата, Вратата Од Собата, Задната Врата, Влезниот Ѕид Итн. Тоа Е Еден Вид Декорација На Вратата Што Привлекува Гости И Може Да Се Користи Во Ресторани, Кафулиња, Фото Студија, Книжарници Итн. Логото Доаѓа Со Венец. Направете Ја Вашата Влезна Врата Сезонска И Стилска Со Украсни Закачалки За Врати. Совршен За Закачување На Влезните Врати, Задните Врати, Вратите Од Собата, Локациите На Ѕидовите Во Близина На Влезовите, Па Дури И Во Кафулињата И Рестораните. Сите Знаци Се Рачно Изработени. Од Рачно Сечење Графика До Рачно Цртање Врата Виси. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Ќе Има Мали Флеки И Ознаки Од Дрво. Се Стремам Кон Совршенство И Давам Се Од Себе За Да Се Осигурам Дека Ќе Го Добиете Најдобриот Квалитет Од Мене. Совршено Е За Лична Употреба Или Како Подарок за Добар Пријател. Овој Производ Е Многу Карактеристичен. Доколку Не Сте Задоволни Со Нашите Производи Или Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не. Ќе Дојдеме До Задоволително Решение за Вашиот Проблем. Апликација : Се Применува На Влезната Врата, Вратата Од Собата, Задната Врата, Влезниот Ѕид Итн. Тоа Е Еден Вид Декорација На Вратата Што Привлекува Гости И Може Да Се Користи Во Ресторани, Кафулиња, Фото Студија, Книжарници Итн. Логото Доаѓа Со Венец. Направете Ја Вашата Влезна Врата Сезонска И Стилска Со Украсни Закачалки За Врати. Совршен За Закачување На Влезните Врати, Задните Врати, Вратите Од Собата, Локациите На Ѕидовите Во Близина На Влезовите, Па Дури И Во Кафулињата И Рестораните.

Основните својства

Додатоци на производот