ГЕРОТКР 2 парчиња,Јога Крпа, Крпи За Вежбање, Крпи За Пот За Теретана, Крпи За Вежбање, Животни

ГЕРОТКР 2 парчиња,Јога Крпа, Крпи За Вежбање, Крпи За Пот За Теретана, Крпи За Вежбање, Животни

Това е достапна
DEN 1504.00
Количина на стоки:

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен. ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Мека и Удобна. Сите Рабови се Зајакнати. Лесен и Издржлив. Е Вашиот Совршен Избор. ❥ Крпи за вежбање За Теретана : Погодни За Спорт, Вежбање, Фитнес, Теретана, Јога, Голф, Патување, Кампување, Други Активности на Отворено И Така Натаму. Можете Да Влезете Во Мојата Продавница За Да Ги Видите Производите со Други Модели. Тоа е Совршен Подарок за Пријателите и Роднините. Купувајте со Доверба : Ние Сме Сигурни Во Квалитетот И Перформансите на Нашите Производи, Доколку Има Проблеми со Квалитетот со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Ја Нашата Услуга за Клиенти, Ние Ќе Ви Обезбедиме Услуга За Враќање На Средствата Без Враќање. ❥ Услуги на клиентите : Ако Имате Какви било Прашања, Можете Да Не Контактирате, Нашата Услуга За Клиенти ќе Одговори На Вашите Прашања во рок од 24 Часа. Задоволството на клиентите Е Наш Приоритет Број Еден. ❥ Прилагодена Услуга : Сите Наши Производи Поддржуваат Прилагодување. Можеме Да Ги Испечатиме Вашите Омилени Слики на Вашиот Омилен Производ. Треба Само Да Ни Ги Дадете Сликите што Ви се Допаѓаат. Ние Ќе Ви Ги Испратиме Дизајнираните Слики Назад Кон Вас За Да Провериме И Потврдиме Дека По Добивањето На Вашето Признание, Ќе Произведуваме И Испраќаме.

Основните својства

Додатоци на производот