Byikun Smart часовници за мажи, Trackers за активности и паметни часовници со срцев ритам Монитор на крвен притисок и педометар, здравствен паметен часовник, паметен часовни

Byikun Smart часовници за мажи, Trackers за активности и паметни часовници со срцев ритам Монитор на крвен притисок и педометар,

Това е достапна
DEN 361.60
Количина на стоки:

➤ Стапка на срце и трагачи на спиење : Следењето на отчукувањата на срцето овозможува да го проверите срцевиот ритам во секое време и подобро да ги разберете трендовите на срцевиот ритам Автоматско следење на спиењето на вашите длабоки, лесни и будни модели на спиење и дајте анализа на вашиот квалитет на спиење (длабок сон, светло спиење и време на будење) за да ви помогнеме подобро да разберете за вашето здравје и да направите разумно прилагодување на вашиот животен стил. Notical Известувања и известувања за пораки : Кога ќе го поврзете паметниот часовник со вашиот паметен телефон, никогаш повеќе нема да пропуштите повик или порака. Willе ве вибрира и ќе ве извести кога вашиот телефон ќе добие повик, СМС -текст или известувања за СНС. Fit Фитнес часовник за докази за вода и долготрајна батерија : Фитнес часовник е дизајниран со оценка за докажување на вода IP67, што ви овозможува да пливате во базенот без него без грижи (забележете : не може да ги следи вашите податоци за пливање). Голем капацитет и ниска потрошувачка на потрошувачка на енергија нуди подолга издржливост. Поддршка 7-10 дена од нормална употреба и време на подготвеност од 25-30 дена, паметниот часовник е многу погоден за спорт на отворено, вежбање цел ден!. Accurate Фитнес часовник и поврзан GPS : Поддржува 100+ спортови како што се одење, трчање, велосипедизам, кошарка, фудбал, бадминтон, прескокнување на јажето, тенис на маса, тенис, бејзбол, јога. Точно снимајте ги целиот ден активности како чекори, растојание, изгорени калории, милји одеа, активни минути. ➤ Организирајте ги вашите очекувања : Нашиот екран од 1,83 инчи во боја на боја за да работи и лесно да ги проверите деталните извештаи за податоци.

Основните својства

Додатоци на производот