Зимски тактички панталони за машки CQR, отворено руно наредени панталони за скијачки скијачки панталони, термички пешачки панталони

Зимски тактички панталони за машки CQR, отворено руно наредени панталони за скијачки скијачки панталони, термички пешачки панталони

Това е достапна
DEN 911.68
Количина на стоки:

80% памук, 20% полиестер Затворање на копчињата. Серија на панталони за зимски руно CQR дизајнирани за отворено и сите активности. [Материјали] Полиестерската мешавина ткаенина обезбедува топлина и заштита од ладно време. *** Ексклузивен тактички појас продаден одделно ***. [Руно се нарече] Микро ја избегна поставата за удобност, топлина и одбрана против елементите на отворено. [Складирање на комунални услуги] Мулти-џебовите ви овозможуваат да носите лични работи и опрема без да држите на рацете. Погоден е за возење велосипед, трчање, пешачење, џогирање, мотоциклирање, искачување, работна облека, итн.

Основните својства

Додатоци на производот