Хегебек 155мм Намалена Вежба За Стебло 28,5 Мм Сечење Диа Челик со Голема Брзина хсс 6542 Црн Оксид со 1/2 Инчен Директно Стебло 1 парчиња

Хегебек 155мм Намалена Вежба За Стебло 28,5 Мм Сечење Диа Челик со Голема Брзина хсс 6542 Црн Оксид со 1/2 Инчен Директно Стебло 1

Това е достапна
DEN 1022.40
Количина на стоки:

Челичната алатка со голема брзина е добра за повеќето апликации за општа намена, со комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење Намалена вежба за стебло проширете го капацитетот на опсегот на големина на пренослив дупчалка. Заедничка флејта и вкупна должина за минимално прилагодување за време на промените на алатот. Третманот со црн оксид додава подмачкување. Мали џебови на површината на алатот што делуваат да држат течност за ладење во близина на работ на сечење. ГОЛЕМИНА-28,5 мм / 1,12-инчен дијаметар на сечење; Должина На Работ : 70мм / 2,76-инчен;Вкупна Должина : 155мм / 6,1-инчен. МАТЕРИЈАЛ - оваа намалена вежба За стебло е изработена од Челик со Голема Брзина, што е добро за повеќето апликации за општа намена, со комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. ПРЕДНОСТ-Дизајнот на намалено стебло може да го прошири капацитетот на опсегот на големина на пренослив дупчалка; Заедничка флејта и вкупна должина за минимално прилагодување за време на промените на алатот. КАРАКТЕРИСТИКА-третманот Со Црн оксид додава подмачкување. Мали џебови на површината на алатот што делуваат да држат течност за ладење во близина на работ на сечење. АПЛИКАЦИИ-Дизајниран За брзо дупчење во бетон, ѕидарски, вештачки камен и карпест дизајн за дупчење во материјали со ниска и средна цврстина на истегнување, како алуминиум, железо, бакар, месинг и метал. ГОЛЕМИНА-28,5 мм / 1,12-инчен дијаметар на сечење; Должина На Работ : 70мм / 2,76-инчен;Вкупна Должина : 155мм / 6,1-инчен.

Основните својства

Додатоци на производот