Прицврстувач за тешко наоѓање 014973148942 Груби хексадецимални завртки, 3/8-16 x 2-1/2, парче-50

Прицврстувач за тешко наоѓање 014973148942 Груби хексадецимални завртки, 3/8-16 x 2-1/2, парче-50

Това е достапна
DEN 327.20
Количина на стоки:

Дијаметар : 3/8 " Должина : 2-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешка натопи галванизирана. Стил на глава : хексадецимален (9/16" клуч). Дијаметар : 3/8 ". Должина : 2-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешко натопување галванизиран. Стил на глава : хексадецимален (клуч од 9/16). Дијаметар : 3/8". Должина : 2-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешка натопи галванизирана. Стил на глава : Хекс (9/16 „клуч). Дијаметар : 3/8“. Должина : 2-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешка натопи галванизирана. Стил на глава : Хекс (клуч од 9/16). 3/8-16 x 2-1/2 HEX Cap Screwthread Тип : 16 (груб) Тип : завртка за капа.

Основните својства

Додатоци на производот