Орнамент на Алаза Пејсли Бандана Печати црн ранец чанта за жени мажи персонализирани лаптоп лаптоп таблета торба Стилски секојдневен дневен пакет, 13 14 15,6 инчи

Орнамент на Алаза Пејсли Бандана Печати црн ранец чанта за жени мажи персонализирани лаптоп лаптоп таблета торба Стилски секојдневен

Това е достапна
DEN 559.84
Количина на стоки:

Материјал : 100% полиестер (лесен и издржлив) Големина : H 16,7 x L 11,6 x W 6,9 инчи. Повеќекратен џеб : Еден главен оддел, преден џеб, џеб од мрежи од секоја страна и повеќекратни мали слотови за да се држат мали предмети како што се паричници, чаши, чадори, клучеви, итн. Задниот и ремените се задебелени со сунѓер за да се намали. Ранецот е дизајниран со повеќе рефлективни ленти за подобрување на безбедноста на одење ноќе. Vivid отпечатоци : Ние нудиме илјадници ранци со различни теми и обрасци за кои може да изберете. Како што се цвеќиња, животни, фестивали, уметнички теми и така натаму. Одличен избор како подарок за вашето семејство или пријатели на родендени, Божиќ, училишна сезона, Денот на благодарноста, Денот на таткото, Денот на мајката и другите празници. Материјал : 100% полиестер (лесен и издржлив). Големина : H 16,7 x L 11,6 x W 6,9 инчи. Повеќекратен џеб : Еден главен оддел, преден џеб, џеб од мрежи од секоја страна и повеќекратни мали слотови за да се држат мали предмети како што се паричници, чаши, чадори, клучеви, итн. Задниот и ремените се задебелени со сунѓер за да се намали. Ранецот е дизајниран со повеќе рефлективни ленти за подобрување на безбедноста на одење ноќе. Vivid отпечатоци : Ние нудиме илјадници ранци со различни теми и обрасци за кои може да изберете.

Основните својства

Додатоци на производот