Богатствата НА каролина CJ1042 - PSH4 Буква P Шеврон Портокалова И Сина Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Па?

Богатствата НА каролина CJ1042 - PSH4 Буква P Шеврон Портокалова И Сина Поводник или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви,

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Шеврон-Училишни Бои подароци, Шеврон - Училишни Бои колекционерски предмети, Шеврон-Училишни Бои Клучна Кука. Плочката е направена од Табла и е монтиран на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи.

Основните својства

Додатоци на производот