Комплет за комбинирани комплети за акциони фотоапарати Navitech и комплет за комбо со 8-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен со камерата за акција на Air SJCAM S

Комплет за комбинирани комплети за акциони фотоапарати Navitech и комплет за комбо со 8-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. Интегриран комплет за комбо-комбо со 8-во-1. Интегрирана монтирање за вашата акција за акција. Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. Интегриран комплет за комбо-комбо со 8-во-1. Ранецот на фотоапаратот е одличен додаток со висок капацитет со врвни карактеристики. Класичен ранец за акциони камера дизајниран со современ стајлинг. Неговата трајна надворешна вода што ја отповика водата и исклучителното внатрешно подлога гарантира дека вашиот уред и додатоци се заштитени и безбедни додека лентите за рамо на рамото рамномерно го дистрибуираат товарот за целодневна удобност за носење. "1 x лента за глава 1 x лента за ременот на градите монтирање 1 x j кука тока 1 x жолта лебдечка рака зафат 1 x лента 1 x вшмукување чаша 2 x завртки.

Основните својства

Додатоци на производот