Сликарска четка Синтетичка коса дрвена шипка акрилна акварела уметност материјали месинг феруле има дефекти

Сликарска четка Синтетичка коса дрвена шипка акрилна акварела уметност материјали месинг феруле има дефекти

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Ергономска - добро избалансирана рачка завршена со мода и премиум финиш Непречен допир, удобна контрола, ви носи голема радост додека сликате. Овие влакна на четки за боја ќе се вратат совршено после сите удари со четки, без пролевање, без вкочанетост, без проблеми. Овие четки за бои се погодни за деца, студенти, аматери и професионални уметници. Оваа детална четки нуди совршена мала четка за боја за секоја фаза од сите ваши проекти за уметничко сликарство. Услуга со висок квалитет : Ние правиме само производи со висок квалитет. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако имате какви било проблеми или не сте задоволни со производите, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги решиме навреме. Ергономска - добро избалансирана рачка завршена со мода и премиум финиш. Непречен допир, удобна контрола, ви носи голема радост додека сликате. Овие влакна на четки за боја ќе се вратат совршено после сите удари со четки, без пролевање, без вкочанетост, без проблеми. Овие четки за бои се погодни за деца, студенти, аматери и професионални уметници. Оваа детална четки нуди совршена мала четка за боја за секоја фаза од сите ваши проекти за уметничко сликарство. Услуга со висок квалитет : Ние правиме само производи со висок квалитет.

Основните својства

Додатоци на производот