Комплет за нега на брада за мажи - масло за раст на брадата, мелем од брада и миење на брада за мажи од маслото од брада на Скули

Комплет за нега на брада за мажи - масло за раст на брадата, мелем од брада и миење на брада за мажи од маслото од брада на Скули

Това е достапна
DEN 720.00
Количина на стоки:

Бенефиции за мелем за брада Длабоко климатизација обезбедува средно држење на тампони брави во можностите за стилизирање на влага промовираат поздрав, поцелосен раст Придобивките од маслото од брада ги омекнуваат и хидрираат лесните, не мрсни промовираат здрав, подебел раст на брадата го намалува чешањето на брадата и контролните летала. Направено во САД. Бенефиции за миење на брадата, брада, коса и тело ослободена од сулфати, SLS, SLES и парабени, се чистат длабоко чистење и омекнуваат совршени и за мажи и за жени. Богата со витамин Е кој било вид на коса. Мирис : цимет и каранфилче со дрвена обврска. Мириса исто како и вашиот омилен удар со виски од цимет. Бенефиции за мелем за брада Длабоко климатизација обезбедува средно држење на тампони брави во можностите за стилизирање на влага промовираат поздрав, поцелосен раст. Придобивките од маслото од брада ги омекнуваат и хидрираат лесните, не мрсни промовираат здрав, подебел раст на брадата го намалува чешањето на брадата и контролните летала. Направено во САД. Бенефиции за миење на брадата, брада, коса и тело ослободена од сулфати, SLS, SLES и парабени, се чистат длабоко чистење и омекнуваат совршени и за мажи и за жени. Богата со витамин Е кој било вид на коса.

Основните својства

Додатоци на производот