Dewkou Pack-1 Car Trash Can Can со капак, 8,2 x 7,8 x 3,9 мултифункционални преносни преносни конзерви за отпадоци од автомобили, Универзален водоотпорен организатор без мирис може за

Dewkou Pack-1 Car Trash Can Can со капак, 8,2 x 7,8 x 3,9 мултифункционални преносни преносни конзерви за отпадоци од автомобили,

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

? Висококвалитетен материјал : Оваа конзерва за отпадоци од автомобили е изработена од висококвалитетна еколошка пластика, која може да биде ефикасно водоотпорна и нема да испушти мирис Тој е отпорен на абење, многу функционален и има долг животен век. ? Голем капацитет : Големината на оваа конзерва за отпадоци од автомобили е 8,2 "x 7,8" x 3,9 ", со капацитет од околу 2 L. Доволно е да се држат диња и овошни лушпи, отпадоци од хартија и други ѓубре произведени од возење со долги растојанија, возење, возење со долги растојанија, и може да ви помогне да ја одржувате внатрешноста на автомобилот чист и уреден. Вие донесувате погодност.? Притиснете Дизајн : Капакот на овој ѓубре може да може автоматски да се врати, треба да притиснете само со една рака за да го исфрлите ѓубрето, што ќе биде да не влијае на вашето нормално возење. Капакот е запечатен многу добро, што може ефикасно да спречи протекување на мирисот.? Лесно за чистење : Телото и капакот на овој ѓубре може да се одвои, што е поудобно за чистење. Пластиката Материјалот се суши многу брзо и е подготвен за употреба кога е сув. Треба да го отстраните капакот кога ја ставате торбата за ѓубре, што е многу погодно.? Мултифункција : Овој конзерва за ѓубре е универзален и погоден за разни модели на автомобили. Може да биде и Користена како корпа за складирање, можете да ја ставите во автомобил, дом или канцеларија според вашите потреби. ? Висококвалитетен материјал : Оваа конзерва за отпадоци од автомобили е изработена од висококвалитетна еколошка пластика, која може да биде ефикасно водоотпорна и нема да испушти мирис. Тој е отпорен на абење, многу функционален и има долг животен век. ? Голем капацитет : Големината на оваа конзерва за отпадоци од автомобили е 8,2 "x 7,8" x 3,9 ", со капацитет од околу 2 L. Доволно е да се држат диња и овошни лушпи, отпадоци од хартија и други ѓубре произведени од возење со долги растојанија, возење, возење со долги растојанија, и може да ви помогне да ја одржувате внатрешноста на автомобилот чист и уреден.

Основните својства

Додатоци на производот