Вананба Ремени За Жени Кожен Ремен Дизајнер За Фустан Фармерки Панталони Со Сјајна Г Брава Злато Сребро

Вананба Ремени За Жени Кожен Ремен Дизајнер За Фустан Фармерки Панталони Со Сјајна Г Брава Злато Сребро

Това е достапна
DEN 415.84
Количина на стоки:

Женските ремени можат едноставно да се исечат до вистинската големина и повторно да се стават Можете да ја земете бравата и да ја ставите на друг појас. Крцкалката ви овозможува да добиете совршено вклопување и нема туткање или стрии на кожата како обичен појас. Можете лесно да го прилагодите-олабавете или затегнете. Лесно за намалување на вашите needs потреби. Женските ремени се стилски и квалитетни изработени со добри материјали, можете да го добиете точното вклопување околу половината во секое време, без разлика што носите со дизајнот на бравата на каналот. Благодарение на елегантниот изглед, овој кожен ремен може да се носи со секоја облека во секоја пригода. Затворање на бравата. Сува Крпа Чиста. ИСЕЧЕТЕ ЗА ДА ОДГОВАРА на големината на ременот на краевите, вклучително и бравата. Лесно се сече ременот на ременот до саканата големина за да одговара на големината на половината ако ременот е премногу долг. Дури и кога ќе изгубите или ќе добиете неколку килограми, нашите Ремени се прилагодуваат со вас за најудобно вклопување. Ве молиме изберете соодветна големина. ЛЕСЕН за употреба само лизнете го ременот за облекување во бравата и повлечете го кожниот ремен, бравата едноставно автоматски го заклучува ременот за крцкање. Ослободете ја бравата со едноставно поместување на малата рачка. Едноставно, мазно и практично. МОДНИОТ ДИЗАЈН користи квалитетен и мек кожен ремен со автоматска тока. Ремените за крцкање вананба секогаш одржуваат млад, моден и елегантен дизајн, добар е за секоја пригода или секојдневна употреба. Исто така, тоа може да биде совршен подарок за некого. БЕЗ ПУКНАТИНИ И БЕЗ ДУПКИ ремени без дупки женски појас за крцкање значи дека можете прецизно да го прилагодите ременот на совршено вклопување. Нема повеќе заковање нова дупка помеѓу дупките за тоа совршено вклопување.Совршен за секојдневен или деловен. ИДЕЈА ПОДАРОК : овој дизајнерски ремени нуди мода и функција за употреба со која било секојдневна или професионална облека. Тоа е идеја подарок за себе, девојки, ќерка или мајка Во Денот На Вљубените, роденденски забави, Божиќ, годишнини итн. Затворање на бравата. Сува Крпа Чиста. ИСЕЧЕТЕ ЗА ДА ОДГОВАРА на големината на ременот на краевите, вклучително и бравата.

Основните својства

Додатоци на производот