ЗА iPhone 6S+ плус &засилувач; iPhone 7+ плус &засилувач; Iphone 8+ Плус Торбичка За Носење; Синтетичка Кожна Торбичка Капак На Телефонот W/Ремен Клип Футрола и Петелки за 5,5 инчни

ЗА iPhone 6S+ плус &засилувач; iPhone 7+ плус &засилувач; Iphone 8+ Плус Торбичка За Носење; Синтетичка Кожна Торбичка Капак На Телефонот

Това е достапна
DEN 584.00
Количина на стоки:

X-Голема Торбичка за 55" i Phone [i Phone 6 Плус, i Phone 6 S Плус, i Phone 7 плус, i Phone 8 плус]. (максимален капацитет) или 6. (максимален капацитет). Платнена кожа и висококвалитетна конструкција со шевови и запечатени шевови за издржливост и класичен добар изглед. Внатрешноста е обложена со црна мека неопренова ткаенина која го штити вашиот телефон од мали нерамнини и удари. Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбедно во куќиштето. Фиксна клип појас и појас јамка ви овозможува клип или јамка случај на вашиот појас. X-Голема Торбичка за 5.5" i Phone [i Phone 6 Плус, i Phone 6 S Плус, i Phone 7 плус, i Phone 8 плус]. (максимален капацитет) или 6. (максимален капацитет). Платнена кожа и висококвалитетна конструкција со шевови и запечатени шевови за издржливост и класичен добар изглед. Внатрешноста е обложена со црна мека неопренова ткаенина која го штити вашиот телефон од мали нерамнини и удари. Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбедно во куќиштето. Фиксна клип појас и појас јамка ви овозможува клип или јамка случај на вашиот појас. Безбедно носете го телефонот со оваа торбичка за клип за ремен. Платнена кожа и висококвалитетна конструкција со шевови и запечатени шевови за издржливост и класичен добар изглед.

Основните својства

Додатоци на производот