УУЛОНУН 6 Пакет Замена Хепа Филтри Компатибилен ЗА MOOSOO XL-618A Безжичен Вакуум

УУЛОНУН 6 Пакет Замена Хепа Филтри Компатибилен ЗА MOOSOO XL-618A Безжичен Вакуум

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Комплетот За Заменски Делови е Компатибилен со БЕЗЖИЧЕН Вакуум Безжичен Вакуум MOOSOO XL-618 A Ве молиме потврдете го моделот на вашата машина пред нарачката. Вклучен пакет : 6 филтри за правосмукалка ХЕПА, Многу лесни за замена, можете да ги замените во секое време. Хепа филтерот ЗА правосмукалка се пере и може да се користи повеќекратно. Периодично чистење и миење на филтерот насочете се кон стабилно вшмукување. Елиминирајте ја ситната прашина, нечистотија, струготини, ладна пепел, дрвени чипови, ситни прашоци, остатоци од работното место.Заменете го вашиот филтер на секои 3-6 месеци, со цел Да ги одржувате Вашите Вакууми на врвни перформанси. Вашето задоволство е нашата најголема желба, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме совршена услуга по продажбата.

Основните својства

Додатоци на производот