TOPCARPENTER 1pc Тркалезни Слатки Лисици Керамички Подлоги Со Потпора Од Плута За Шолја За Кафе За Пиење Апсорбирачки Камени Подлоги

TOPCARPENTER 1pc Тркалезни Слатки Лисици Керамички Подлоги Со Потпора Од Плута За Шолја За Кафе За Пиење Апсорбирачки Камени Подлоги

Това е достапна
DEN 143.84
Количина на стоки:

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од абсорбента керамички камен, обложен со нелизгачка подлога од плута за заштита на врвовите на мебелот Пакетот Вклучува : 1 парче чаша подлога во собата. Големината на подлогата е 10 см (3,9 ИНЧИ), дебелината е 0,5 см (0,2"), одговара за поголемиот дел од големината на чашата, како што се шолја за кафе, шише со млеко или пехар и така натаму. ФУНКЦИЈА : Заштитете ги површините на масата и додадете нов агол на вашиот ден. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И НЕГА : подлогите ЗА ЧАШИ ЗА СТОЛАРИ можат лесно да се мијат во вода и да се четкаат за чистење. Исушете го на ветер или сонце, а потоа повторно користете ги без да се грижите дали ќе исчезнат. УБАВИ ПОДАРОЦИ : тие се најдобриот избор за украси на маса и фестивалски забави. Овие душеци за маса се погодни и За Ресторан, бар, кујна, масичка за кафе, тв кабинет, хотел. Убаво затоплување на куќата, Роденденски Подароци за членовите на семејството или пријателите. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од абсорбента керамички камен, обложен со нелизгачка подлога од плута за заштита на врвовите на мебелот. Пакетот Вклучува : 1 парче чаша подлога во собата. Големината на подлогата е 10 см (3,9 ИНЧИ), дебелината е 0,5 см (0,2"), одговара за поголемиот дел од големината на чашата, како што се шолја за кафе, шише со млеко или пехар и така натаму. ФУНКЦИЈА : Заштитете ги површините на масата и додадете нов агол на вашиот ден. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И НЕГА : подлогите ЗА ЧАШИ ЗА СТОЛАРИ можат лесно да се мијат во вода и да се четкаат за чистење. Исушете го на ветер или сонце, а потоа повторно користете ги без да се грижите дали ќе исчезнат. УБАВИ ПОДАРОЦИ : тие се најдобриот избор за украси на маса и фестивалски забави.

Основните својства

Додатоци на производот