Лунарна Стрелка Торба За Перење Алишта, Вкрстени Стрели Во Геометриски Минималистички Дизајн На Границата Во Стилот На Лавра, Корпа За Попречување Со Рачки За Затв

Лунарна Стрелка Торба За Перење Алишта, Вкрстени Стрели Во Геометриски Минималистички Дизајн На Границата Во Стилот На Лавра, Корпа За Попречување

Това е достапна
DEN 585.60
Количина на стоки:

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамка НЕ белилото. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја; сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Основните својства

Додатоци на производот