99 Нозе Огласна Табла Граници - 3 Ролна Виножито Големи Точки Директно Валани Граница Трим За Училиште Табла Огласна Табла Ѕид Училница Декорации Назад Кон Училиште

99 Нозе Огласна Табла Граници - 3 Ролна Виножито Големи Точки Директно Валани Граница Трим За Училиште Табла Огласна Табла Ѕид Училница Декорации

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Ќе добиете 3 ролни од границите на моделот на големи точки на виножитото, вкупно 99 стапки ● 3 инчи и ролна точки за лепак за да ги залепите Со дизајн на директен раб, облогата на огласната табла изгледа поубаво и одговара на потребата одesетски, совршен за украсување на табли во училницата и нивно помалку монотоно. Qurable Materable Portial Frams Беа изработени од квалитетни картички, а не лепливи, дебели и цврсти, ролната е компактна што се чува без да зазема многу простор или да се грижи за свиткување или оштетување. Qure qreed DESIGN®долга ролна граница во училницата ви овозможува слобода да ја намалите големината што ви треба без губење, може да се чува исправено и да се користи хоризонтално. многу лесен за употреба, што може да ви заштеди време за украсување дом, училница или канцеларија. Qureative Rainbow Big Dots Bronders Qualleten drim е дизајниран креативен облик на големи точки на виножито со светли бои, изгледа симпатично и енергично, може да се примени како украси во училницата, украси за забави во училиште, можат да ја оживеат училницата или домот, препорачуваат за големи површини!. Qulloromerations quollory Decorations Нашиот декоративен огласна табла е совршен за украсување огласни табли, клупи, ѕидови, врати, шкафчиња, врати, прозорци, табли, табли и други места, создавајќи шик средина во училницата. Карактеристики : Активна училница : Користете прави огласни граници за да ја направите вашата училница полна со виталност, додадете шармантен и прекрасен допир на огласната табла, направете ја вашата работна маса, платформа и огласна табла да светат со различен сјај.

Основните својства

Додатоци на производот