Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Мрзливо Лето Поздравете Го Држачот За Козметичка Шминка Од Кожа, Преносливо Козметичко Складирање За Патување, 9, 5х2х7 см/3, 7х0, 8х2,

Кармин Случај Со Огледало За Чанта, Мрзливо Лето Поздравете Го Држачот За Козметичка Шминка Од Кожа, Преносливо Козметичко Складирање За Патување,

Това е достапна
DEN 271.68
Количина на стоки:

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу деликатни и издржливи Убаво мало складирање кармин, изгледа привлечно, квалитетно шиење. Без разлика во секоја пригода, тоа ќе ве направи попогодни и поудобни. Компактен со капацитет од 3 кармини. ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА : 9, 5х2х7 см/3, 7х0, 8х2, 7 инчи, торбичката за Кармин удобно се вклопува во три кармини и кредитна или дебитна картичка внатре. Нашата футрола за кармин содржи кармини или стапчиња со големина. Без разлика на кратки или високи сјаеви за усни,мелеми за усни и прајмери, тоа е многу корисно за разни видови кармини. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : можете да го користите за носење кармини во вашата чанта,што е симпатична, мала тежина и лесно можете да ја најдете. Лесен за употреба и не зазема многу простор во вашата торба. Оваа торба за кармин е пренослива за излегување. Магнетното затворање е погодно за отворање и затворање,што може да осигури дека вашата содржина останува таму каде што е. Држачот за кармин со огледало е погоден за надоместување на секоја пригода. ОГЛЕДАЛО : Доаѓа со мало огледало, што е погодно за шминкање во секое време на кое било место. не треба да носите огледало и кармин одделно, само извадете го овој мал држач за куќиште за усни, лесно можете да се шминкате гледајќи во вграденото огледало. ПОДАРОК : држачот за Кармин не е само убава заштита за карминот што сакате да го носите секојдневно, туку и подарок за вашата девојка, пријателка, сопруга, ќерка,сестра, мајка.

Основните својства

Додатоци на производот