Дашан 5x7ft Полиестер Антички Гроздобер Steampunk Позадина Индустриска Опрема Метал Часовник Стариот Метал Менувач Фотографија Позадина Пареа Машина Носталгија Партиј?

Дашан 5x7ft Полиестер Антички Гроздобер Steampunk Позадина Индустриска Опрема Метал Часовник Стариот Метал Менувач Фотографија Позадина Пареа

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

? Големина : 5x7ft (1,5 m x 2,2 m )/W-H, само 1 Pc steampunkv фотографска позадина, со исклучок на држачот за позадина; Прифатете прилагодување, имаме професионален дизајнерски тим за дизајнирање уникатна позадина за вас ? Материјал : ткаенината во позадина Steampunkv е изработена од полиестер, лесна и мека на допир, Лесна и лесна за носење, не е лесна за бледнеење, преклоплива и издржлива; Одлични критики. ? Карактеристики : Оваа Позадина На Steampunkv Прифаќа процес на дигитално печатење со висока дефиниција.Моделот е јасен и сликата е силна,Светла боја, добра отпорност на брчки, може да се мие и пегла, еднократно. ? Апликација : може да се користи Како Роденден,Туш За Бебиња,Свадбен Невестински Туш,декорации За Годишнини И професионална позадина На Фотографијата Во Студиото .Други употреба(позадина, домашен декор, итн). ? Забелешка : Ставка ќе биде испратена со преклопени.Пеглајте ја задната страна со ниска температура може да ги отстрани наборите.Доколку се сомневате во изборот на големината, слободно контактирајте не. Опис на производот Добредојдовте во dashan Steampunkv фотографија позадина storepackage вклучуваат : само една полиестерска фотографија позадина (преклопување).Не Вклучува : Клипови или штандови или било кој друг додаток за фотографија.Детални информации : Материјал : Полиестерска Ткаенина-Перат, Беспрекорна, водоотпорна карактеристики : не бледнеат, без Брчки, еднократно, преклопливо и издржливо, Подготовка : во рок од 3 дена употреба : За Фотографија За Новороденче,Деца,Возрасни,Љубовници Семејства,Совршени За Тв/Филмска Продукција,Секакви Свадби,Забави,Настани,Фестивали,Активности,Уметнички Портрети.

Основните својства

Додатоци на производот