Поштенски врски со тешки 10 инчи црни најлонски кабелски врски 150 парчиња / жични врски со тешки врски

Поштенски врски со тешки 10 инчи црни најлонски кабелски врски 150 парчиња / жични врски со тешки врски

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Врските со тешки поштенски врски/кабелските врски ќе издржат до 50 килограми тежина со заклучување на забите за обезбедување на кабли Повеќенаменски за употреба околу вашата работилница за дома, канцеларија или гаража, направена и за затворен и за надворешна употреба. Трајни и долготрајни : Топли и УВ отпорен. Материјал отпорен на пожар - најлонските поштенски врски се UL признати отпорни на пожар. Вредност мултипак со 150 парчиња црни тешки 10 "најлонски кабелски врски со мерки 10 инчи долги и 0,19 инчи / 5мм ширина. Овие 150 врски со најлонски потенски врски / кабелски врски се одлични за употреба во домот, канцеларијата, во гаражата или Работилница, буквално каде и да треба да ги одржувате работите заедно. Долгите 10 инчи се погодни за повеќето апликации и доволно силни за да држат до 50 фунти во повеќето области во затворено и надвор. Овие поштенски врски ќе се одвиваат до времето во топлина и студ , Сонце и дожд. Виваквалноста е единствениот увозник на брендот со тешки работи и понуди 100% задоволство и гаранција за враќање на парите. Ние не сме задоволни додека не сте! Помалку се грижите за тоа да ги немате кога ви требаат и повеќе време прицврстувајќи ги предметите. Организациски асистент на тешки само-заклучувачки 10-инчни најлонски кабли Врските се одличен избор за голем број на употреба. Одлично за мали или големи задачи, Тие се разноврсни во организирањето кабли околу вашиот компјутер или домашно кино до апликации со тешки работи, како што се безбедно држејќи ги деловите на автомобилите.

Основните својства

Додатоци на производот