Торба за ручек, Торба За Ручек За Жени, Голема Кутија За Ручек Со Водоотпорна Изолација, Торбичка За Ручек За Повеќекратна Употреба За Канцеларија, Шарена Полка Точ?

Торба за ручек, Торба За Ручек За Жени, Голема Кутија За Ручек Со Водоотпорна Изолација, Торбичка За Ручек За Повеќекратна Употреба

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-ова е комплет кој вклучува торбичка и торба за ручек Надворешноста на двете кеси е изработена ОД 900д висококвалитетна Оксфордска ткаенина, која има одредена водоотпорна функција. ИЗОЛИРАН ЕНТЕРИЕР-внатрешниот слој на торбата за ручек е алуминиумски филм, кој има функција на зачувување на топлина; торбичката нема функција за зачувување на топлина. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-големината на торбата за ручек е 31, 5х14х9, 5 см/12, 4х5, 5х3, 7 инчи, а големината на торбичката е 52х36, 5х14, 5х32 см/20, 1х14, 3х5, 7х12, 5 инчи. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ПАТУВАЊЕ - оваа торбичка може да се носи рачно или да се носи преку рамо за максимална удобност каде и да одите. Плус, издржливата конструкција значи дека е погодна за излети, долги денови на плажа, забава во базен, кампување, одмор и патување. ПОДОБРЕТЕ ГИ ДЕТАЛИТЕ-за да бидеме поцврсти и издржливи, ги проширивме ремените на рачката и ги усогласивме со висококвалитетни патенти. Овие две торби можат да ве придружуваат долго време. Ако имате било какви прашања пред купување или по добивањето на производот, можете да ни кажете. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем и би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Основните својства

Додатоци на производот