Нату Тим и Тилу играат мат плејгим со лак за безбедност и поддршка на главата 87 x 87 x 52 см сина/сива

Нату Тим и Тилу играат мат плејгим со лак за безбедност и поддршка на главата 87 x 87 x 52 см сина/сива

Това е достапна
DEN 1840.00
Количина на стоки:

Тркалезна игра перница за бебиња, густо и супер меко подлога за апсолутна благосостојба, 20 забавни активности Разбудува внимание и ги стимулира сетилата преку безброј активности : хартија за крцкање, пискалка, штракаат, огледало, отстранливи играчки играчки. Апсолутна безбедност : Особено безбеден придружник на игри благодарение на густото подлога и елементите за игра направени од мек полиестер. Лесна грижа : Машината што се мие на 30 ° C, брзо склопување на листовите со сврзувачки елементи за кликнување, складирање за заштеда на простор. Содржина на кутијата : 1 x Нату Плеј Перница со лак, колекција : Тим и Тилу, Материјал : 100% полиестер, димензии : 87 x 87 x 52 см, боја : сина/сива, 498265. Подлога за апсолутна благосостојба, 20 забавни активности. Разбудува внимание и ги стимулира сетилата преку безброј активности : хартија за крцкање, пискалка, штракаат, огледало, отстранливи играчки играчки. Апсолутна безбедност : Особено безбеден придружник на игри благодарение на густото подлога и елементите за игра направени од мек полиестер. Лесна грижа : Машината што се мие на 30 ° C, брзо склопување на листовите со сврзувачки елементи за кликнување, складирање за заштеда на простор.

Основните својства

Додатоци на производот