ВАМПИРИ ВТ-001-8 8 ПРО Линијар Завртка Екстрактор Клешти + ВАМПИРИ ВТ-001-5 5 Мини ЕСП Безбедни Клешти За Екстракција На Завртки За Електронска Поправка И За Отстранување

ВАМПИРИ ВТ-001-8 8 ПРО Линијар Завртка Екстрактор Клешти + ВАМПИРИ ВТ-001-5 5 Мини ЕСП Безбедни Клешти За Екстракција На Завртки За Електронска

Това е достапна
DEN 199.36
Количина на стоки:

VT-001-5 и VT-001-8 Се Дизајнирани со Технологија НА ВАМПИРИ што целните завртки може да се извлечат со помош на горната вилица или страничната вилица ВТ-001-8 има совршен тенок нос за пристап затворени простори и handономски еластомерни рачки за неспоредлива удобност. VT-001-8, исто така, располага со жица секачи стврднат НА HRC60 ° 2 (rockwell стандард) кои лесно се сече преку жици и цел завртки може да се извлече со користење на врвот вилица или страна вилица. ВТ-001-5 се висококвалитетни специјализирани клешти за извлекување на одземени или заглавени завртки и се одликува со совршен тенок нос за пристап до затворени простори и мали електронски компоненти. ВТ-001-5, исто така, има безбедна рачка НА ЕСП и handономски еластомерни рачки за неспоредлива удобност и за помалку оптоварување на вашата рака.

Основните својства

Додатоци на производот