JYSILYH Preppy Лепенка Работи Универзитетски Писмо Шминка Торба СТП Кожа Козметичка Торба Мала Шминка Торбичка Водоотпорен Преносни Козметички Торбичка За Чанта Тоалет

JYSILYH Preppy Лепенка Работи Универзитетски Писмо Шминка Торба СТП Кожа Козметичка Торба Мала Шминка Торбичка Водоотпорен Преносни Козметички

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Мода и Симпатичен Дизајн : тоалетната торба со златна боја на школка и има голема буква" РАБОТИ " со златна облога е заглавена Во средината,Подготвена торба Едноставна, но стилска, оваа торба за шминка е издржлива и мултифункционална, како и водоотпорна и многу чиста Држи се што ви треба за секојдневна употреба и за патување. Голема Широко отворена Торбичка За Шминка Со Патент : големината На Козметичката Торбичка е 24 х 13 х 7см, патната торба за шминка е доволно голема за вашите 5-7 дена патување или секојдневна употреба.Козметичките кеси за жени можат да носат телефони, паричници, кабел, кармин, комплети за нокти, четки за шминка, сенки за очи, палети за шминка, шампон или производи за нега на кожа итн. Само треба да ја отворите торбата за шминка, сите предмети на прв поглед, брзо изберете ја потребната козметика. Премиум Материјали Водоотпорна Пренослива Торба За Организатор На Шминка : Козметичките кеси се Изработени од одлична квалитетна стп кожа, водоотпорна, без бледнее и издржлива. Патентот е изработен од квалитетна легура и позлатен, кои имаат елегантен изглед и лесно се затвораат или отвораат. лесно може да се вклопи во вашите чанти или торби,Совршени за секојдневна употреба или патување. Светло злато трим лепенка патување додатоци организатор за девојки кои сакаат се препи иesетски работи. Широка Примена : оваа торба за тоалетна торба со букви може да се користи за различни прилики како што се бизнис, училиште, патување, шопинг итн. Совршено може да ја држи потребната шминка секој ден, како што се кармин, сенка за очи, руж и други ситници,погодни за секаков вид секојдневна или патувачка употреба и ќе донесат голема погодност во вашиот живот. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : оваа тоалетна торба би била совршен подарок за сопруга,девојка, мајка, сестра, ќерка, семејства, љубовник, тинејџерки на Денот на Вљубените, Матура, Матурска, Роденден, Божиќ И други празници, Ниту една девојка не би одбила толку убава торба!. Мода и Симпатичен Дизајн : тоалетната торба со златна боја на школка и има голема буква" РАБОТИ " со златна облога е заглавена Во средината,Подготвена торба Едноставна, но стилска, оваа торба за шминка е издржлива и мултифункционална, како и водоотпорна и многу чиста. Држи се што ви треба за секојдневна употреба и за патување. Голема Широко отворена Торбичка За Шминка Со Патент : големината На Козметичката Торбичка е 24 х 13 х 7см, патната торба за шминка е доволно голема за вашите 5-7 дена патување или секојдневна употреба.Козметичките кеси за жени можат да носат телефони, паричници, кабел, кармин, комплети за нокти, четки за шминка, сенки за очи, палети за шминка, шампон или производи за нега на кожа итн. Само треба да ја отворите торбата за шминка, сите предмети на прв поглед, брзо изберете ја потребната козметика. Премиум Материјали Водоотпорна Пренослива Торба За Организатор На Шминка : Козметичките кеси се Изработени од одлична квалитетна стп кожа, водоотпорна, без бледнее и издржлива. Патентот е изработен од квалитетна легура и позлатен, кои имаат елегантен изглед и лесно се затвораат или отвораат.

Основните својства

Додатоци на производот