Вику 30 Парчиња 9 Х 12 Инчи Самолепливи Листови За Ламинирање, Трајно Лепило, Ладен Ламинат, Самозапечатување, Пластична Хартија, Дебелина од 4 мил

Вику 30 Парчиња 9 Х 12 Инчи Самолепливи Листови За Ламинирање, Трајно Лепило, Ладен Ламинат, Самозапечатување, Пластична Хартија,

Това е достапна
DEN 127.84
Количина на стоки:

Пакет вредност : Пакетот вклучува 30 парчиња самолепливи ламинирачки листови, доволни во количина Детална Големина : нашите самолепливи листови за ламинирање мерат прибл. 9 х 12 инчи, соодветната големина одговара на повеќето хартија и датотеки. Висок Квалитет : нашите листови за ламинирање со самозапечатување се изработени од квалитетни пвц материјали, тенки и проѕирни, со силна адхезија. Лесен За Употреба : лесно можете да ја направите ламинирането рачно или со стругалка, дури и детето може безбедно да ја користи бидејќи не бара машина за топлинска преса. Широка Употреба : самолепливите листови за ламинирање се погодни за голем опсег на операции за ламинирање, вклучувајќи ламинирање на слики, картички, фотографии, документи, ознаки, менија, мапи, портрети, сертификати итн. 30 Парчиња 9 Х 12 Инчи Самолепливи Листови За Ламинирање, Трајно Лепило, Ладен Ламинат, Самозапечатување, Пластична Хартија, Дебелина од 4 мил.

Основните својства

Додатоци на производот