н / А Автоматски Бесконтактен Интелигентен Индукциски Сензор За Движење Кујнски Корпа За Отпадоци, Сензор За Заштита На Животната Средина Корпа За Отпадоци

н / А Автоматски Бесконтактен Интелигентен Индукциски Сензор За Движење Кујнски Корпа За Отпадоци, Сензор За Заштита На Животната

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Индуктивен прекинувач, контрола со едно копче, паметен чип, исклучување и забавување Брз одговор, 0,3 секунди време на отворање на капакот, автоматско сензори или без напојување. Напредна технологија, чиста и хигиенска, погодна за кујна, спална соба, канцеларија итн. Капацитет : 12l супер голем капацитет. Материјал : АБС, ПП. Индуктивен прекинувач, контрола со едно копче, паметен чип, исклучување и забавување.Брз одговор, 0,3 секунди време на отворање на капакот, автоматско сензори или без напојување.Напредна технологија, чиста и хигиенска, погодна за кујна, спална соба, канцеларија итн.Капацитет : 12l супер голем капацитет.Материјал : АБС, ПП.спецификација : Големина : 340 * 240 * 200мм / 13.87 " Капацитет : 12 литри стил : тип на батерија (нормална batt батерија) (оваа корпа за отпадоци не содржи батерии)Боја : црно, бело пакување содржи : 1x корпа за отпадоци производот не содржи батерии само главниот производ се продава, ниту еден друг производ не се продава белешки : 1. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3см.Содржина На Пакетот : .

Основните својства

Size:
340 * 240 * 200mm / 13.39 * 9.45 * 7.87
Capacity:
12 liters
Style:
battery type (normal AA battery) (this trash can does not contain batteries)
Color:
black, white
Package contains:
1x trash can
Product does not contain batteries:
Only the main product is sold, no other products are sold:
notes:
1. Due to different displays and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you!:
2. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm.:
Package Content:
.1 x Garbage Can

Додатоци на производот