Сименс 3СУ19000ДД700АА0 Силиконска Заштитна Капа, За Употреба со СИРИУС АКТ 3СУ1, Кратки Прекинувачи За Селектор На Рачката, 22мм, Јасно

Сименс 3СУ19000ДД700АА0 Силиконска Заштитна Капа, За Употреба со СИРИУС АКТ 3СУ1, Кратки Прекинувачи За Селектор На Рачката, 22мм,

Това е достапна
DEN 16.96
Количина на стоки:

Притисни копчиња Осветлени копчиња за притискање. Печурки притисни копчиња. Копчиња за итно запирање на печурки. Близнак притисни копчиња. Сензор прекинувачи. Селектор прекинувачи. Координатни прекинувачи. Вклучи прекинувачи. Потенциометар прекинувачи. Клучни управувани прекинувачи. Ид клуч-управувана прекинувачи. Индикаторски светла СО ЕДНА ЛЕР. Индикаторски светла ПРЕДВОДЕНИ од дуо. Уреди за акустична сигнализација. Функција за самостојно држење на погонот при монтирање. Целосна превенција на пресврт интегрирана во патентиран дизајн на држачот. Редење контакт модули. Не се потребни посебни алатки, шрафцигер со едноставна големина 2. Степен на заштита IP66, IP67, IP69 K (освен ако не е поинаку наведено). Погоден за употреба во екстремни средини. Директно поврзување на куќиштето СО АС-Интерфејс или ИО-Врска. Директно поврзување во контролниот кабинет СО ПРОФИНЕТ, ИО-Врска или АС-Интерфејс. Може лесно да се интегрира преку Порталот ТИА. Додатоци ЗА СИРИУС АКТ 3СУ1. Сименс 3 SU19000 DD700 AA0 : силиконско заштитно капаче за прекинувач за селектор, кратко, 22 mm, исчистете ги рамните, тркалезни метални и пластични елементи комбинирајте ја функционалноста со безвременскиesетски изглед. НОВИОТ СИРИУС АКТ копчињата за притискање и сигналните уреди го нудат вистинското решение за секоја апликација, вкус и буџет. Изберете од четири дизајнерски линии : .

Основните својства

Додатоци на производот