Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен Со Acer Chromebook 314-AllReader Sd Читач На Картички, Microsd Читач НА Картички SD Компактен USB-Jet Black

Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен Со Acer Chromebook 314-AllReader Sd Читач На Картички, Microsd Читач НА Картички SD Компактен

Това е достапна
DEN 239.20
Количина на стоки:

? [ЧЕТИРИ ИНТЕРФЕЈСИ] Паметен Гаџет Со Боксови Компатибилен со Acer Chromebook 314 (CB314-3 H) Читачот На Allreader Sd Картички На Box Wave е еден од најразновидните читачи НА sd и micro SD картички за Вашиот Chromebook 314 (CB314-3 H)! Доаѓа со четири интерфејси, вклучувајќи USB-C, USB-А и Микро-USB за лесен пристап. ? [ЛЕСЕН ПРЕНОС на ДАТОТЕКИ] Конечно, лесен начин за пренос на датотеки помеѓу уредите! Зачувајте ги сите ваши фотографии на работната површина брзо или поставете музика во вашиот паметен телефон. Сега сето тоа е можно со Читачот На ALLREADER SD Картички! САМО ПРИКЛУЧЕТЕ N ИГРАЈТЕ СО вградените конектори за копирање датотеки до и од сите ваши уреди. ✌ [ЛЕСЕН за УПОТРЕБА] Едноставно приклучете SD картичка или microsd картичка и прикачете ја на Вашиот Chromebook 314 (CB314-3 H); Читачот На Allreader SD Картички ќе ја открие вашата картичка за БРЗ ПРИСТАП до фотографии, музика, видеа и други датотеки!. ? [Неограничено СКЛАДИРАЊЕ] Едноставно приклучете SD картичка или microsd картичка и прикачете ја на Вашиот Chromebook 314 (CB314-3 H); Читачот На Allreader SD Картички ќе ја открие вашата картичка за БРЗ ПРИСТАП до фотографии, музика, видеа и други датотеки!. ? [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] напредни пакети за дизајн во целата електроника во мал пакет што има вградени конектори. Лесно спакувајте го ВО торбата, чантата или џебот и носете го СО СЕБЕ насекаде!. Boxwave Паметен Гаџет Компатибилен со Acer Chromebook 314 (CB314-3 H).Никогаш повеќе не снема складирање! Снимајте ја секоја меморија со Читачот На SD Картички На All Reader!Читачот На Allreader Sd Картички На Box Wave е еден од најразновидните читачи НА sd и micro SD картички за Вашиот Chromebook 314 (CB314-3 H)! Доаѓа со четири интерфејси, вклучувајќи USB-C, USB-А и Микро-USB за лесен пристап.

Основните својства

Додатоци на производот