Кабилок 1 парчиња Корпа За Складирање Облека Склопувачки Корпи За Складирање Пластична Облека Го Попречуваат Перењето На Кабинетот Го Попречуваат Перењето Ја Поп?

Кабилок 1 парчиња Корпа За Складирање Облека Склопувачки Корпи За Складирање Пластична Облека Го Попречуваат Перењето На Кабинетот Го Попречуваат

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Пластика Пластична Корпа За Складирање : Изработена од материјал, за трајна употреба, не е лесна за деформација. Кошница за Складирање бебиња : Домашна висечка корпа за складирање со преклопен дизајн, издржлива и практична. Бања Ѕид Кошница : Изработена од премија со виси и преклопен дизајн, доволно е да издржи голема тежина. Корпа За отпадоци : Изработена од материјал, издржлива за трајна употреба, не е лесна за деформација. Кошница за Складирање Пешкири За перење : Чувајте ја целата облека во уредна и организирана состојба. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Корпата За Складирање-Големина : 28, 00Х17, 00Х38, 00см/11, 00Х6, 68Х14 преклоплива пречка за перење. - Материјал : Пластична ѕидна торба за перење-Боја : Сина Домашна Корпа-Лесен за употреба, дизајн монтиран на ѕид и преклопен, не заземајте премногу корпа за Складирање Облека во вселената. - Едноставен изглед, направете вашиот дом да изгледа чист и елегантен склопувачки канти за складирање. - Има едноставен дизајн,но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење На пластична Корпа. - Изработен од материјал, издржлив за трајна употреба, не е лесен за деформирање На Пластична Корпа За Облека. - Домашен мајстор за складирање простор за решавање На Вашите проблеми Со складирањето Пластичен Држач за Облека.

Основните својства

Додатоци на производот