5X LED Осветлена Рачна Лупа w / Штанд За Поправки Читање Печат Колекции Хоби

5X LED Осветлена Рачна Лупа w / Штанд За Поправки Читање Печат Колекции Хоби

Това е достапна
DEN 175.84
Количина на стоки:

Зголемува 5x ИМА LED светла, стојат, & рака ремен. Светла : 12 ПРЕДВОДЕНИ светла. Извор на енергија : 3-bat батерии (не се вклучени). Големина : 7 3/8 "х 3 1/4 "х 7/8". Овој рачен лупа 5x е одличен за читање мали букви, гледање слики и многу повеќе. Овој лупа ДОВЕДЕ до осветлување на која било ставка што ја гледате и преклопен штанд за лесно гледање на горниот дел од масата. Зголемува 5x Големина : 7 3/8 "x 3 1/4" x 7/8 " Светла : 12 LED светла извор На Енергија : 3 - bat батерии (не се вклучени).

Основните својства

Додатоци на производот