АБСОПРО Приклучок ЗА Светлосна Опашка НА Трепкачот 2U5Z13411SA Приклучоци За Приклучоци За Опашка За Приклучоци Браун За Ford F150 F20 F350 2014-

АБСОПРО Приклучок ЗА Светлосна Опашка НА Трепкачот 2U5Z13411SA Приклучоци За Приклучоци За Опашка За Приклучоци Браун За Ford F150

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

Ефикасно решавање на хипер блицот и наизменичното откажување на сијалицата Лесна инсталација за замена за држачот на штекерот на сијалицата на сијалицата што недостасува или скршена опашка. Ве молиме, проверете ги сликите и бројот НА ОЕ за да бидете сигурни дека овој адаптер е ист со вашиот адаптер за акции. Ве молиме, осигурајте се дека овој дел е соодветен за вашето возило пред да го купите. Ова Е не-ОЕМ производ, САМО додаток!. Замена ЗА - Ое Број 2 U5 Z13411 SA; Погоден За Форд Круна Викторија 2004-2011 (Светло За Паркирање На Трепкачот); за Форд Бегство 2004-2012 (Светло За Паркирање На Сигналот); за Ford Explorer Sport Trac 2007-2010 (Задно Светло За Сопирачка); за Ford F150 2004-2014 (Светло За Паркирање На Трепкачот); за Ford F150 2004-2014 форд Ф150 2015-2017 (ЗАДНА ламба За сопирање); За Форд Ф250 Ф350 Ф450 Супер должност 2003-2016 (Задна Ламба За Сопирање); За Форд Ф550 Супер Должност 2003-2007 (Задна Ламба За Сопирање). Функција-Држач За Приклучоци За Приклучоци За Жици Со спојки може да држи и обезбедува цврсто поврзување со сијалицата на автомобилот за да ја решите светлината многу слаба или не работи, штекерот е краток, изгори или се топи. Материјал-Приклучокот За Светло На Опашката е изработен од издржлив пластичен бакар, со гумен прстен о, цврсто запечатете, нема вода, а терминалот не е лесна корозија или ' рѓа.

Основните својства

Додатоци на производот