Приклучок за четири Полначи За Далечински Управувач Wii, Приклучна Станица За Полнач За Далечински Управувач TechKen со 4 Батерии на Полнење Од Контролата Nintendo Wii Rometo

Приклучок за четири Полначи За Далечински Управувач Wii, Приклучна Станица За Полнач За Далечински Управувач TechKen со 4 Батерии на Полнење

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Четири порти за полнење овозможуваат истовремено полнење на 4 Wii далечински управувачи Ве молиме имајте предвид дека ова е производ од трета страна, кој не е произведен Од Нинтендо. Далечинските управувачи не се вклучени. Вклучени се четири батерии со висок капацитет : вклучени Се Четири батерии од 2800 m Ah Ni-Mh и одговараат на вашиот wii далечински управувач. USB молња : лесно за полнење од USB портата назад на Wii или од компјутер. ЕДНОСТАВЕН LED Индикатор : индивидуално LED светло за секоја порта за полнач кажува статус на полнење ЦРВЕНО сјае ЗА полнење и НЕМА сјај за целосно наполнето. 30 дена 100% враќање и враќање без причина. Сите проблеми ве молиме контактирајте не преку е-пошта за професионално решение. Станици за полнење со батерии за Контролори На Wii, 4 порти.

Основните својства

Додатоци на производот